+38 (044) 403-81-68;   e-mail: ipf@npu.edu.ua  канал новинВідеоматеріали про життя факультету на каналі YoutubeСторінка факультету

Майстер-клас у стінах рідного університету від Ефима Кравченка

2018 11 07 Koshelenko01Сьогодні, 7 листопада 2018 року, у стінах рідного університету НПУ імені М.П.Драгоманова, студент 2-го курсу спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) Ефим Кравченко продемонстрував власну майстерність під час проведення майстер-класу.

Майстер нещодавно демонстрував свої вміння у стінах Київської гімназії. Майстерність нашого студента викликала захоплення учасників заходу і спровокувала адміністрацію навчального закладу запросити на роботу нашого студента в навчальному закладі.

Інженерно-педагогічний факультет пишається своєю талановитою молоддю та запрошує на навчання талановиту молодь абітурієнтів.