+38 (044) 403-81-68;   e-mail: ipf@npu.edu.ua  канал новинВідеоматеріали про життя факультету на каналі YoutubeСторінка факультету

ІХ Міжнародна науково-практична конференція пам’яті член-кореспондента НАПН України Сидоренка Віктора Костянтиновича

2019 04 20 SVK Confer

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції пам’яті член-кореспондента НАПН України Сидоренка Віктора Костянтиновича

«Актуальні питання графічної підготовки: теорія, практика та шляхи розвитку»,

яка відбудеться 25 травня 2019 року у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова

Адреса проведення: м. Київ, вул. Пирогова, 9, 2-й поверх, ауд. 231.

Тематика конференції охоплює широке коло питань розвитку графічної підготовки студентів, учителів технологій і креслення, педагогічних кадрів для професійної освіти, вдосконаленню теорії і практики навчання кресленню в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, а також профорієнтаційної роботи з молоддю:

- Роль і місце графічної підготовки у формуванні професійної компетентності майбутніх фахівців у галузі професійної і технологічної освіти.

- Теорія і практика викладання графічних дисциплін у закладах освіти України.

- Перспективи графічної підготовки молоді в освітніх навчальних закладах.

- Інформаційне забезпечення графічної підготовки в закладах освіти України.

Запрошуємо Вас виступити з доповіддю, долучитися до обговорення практичного досвіду.

До початку роботи планується видання матеріалів конференції.

До участі у конференції запрошуються викладачі вищих та професійно-технічних навчальних закладів, науковці, фахівці-практики, докторанти, аспіранти, вчителі, методисти.

Робоча мова конференції: українська, російська, англійська.

Зареєструватися на конференцію можна за посиланням >>>