Надзвичайний день відкритих дверей (підсумки 2018)

23 лютого 2018 року в стінах Інженерно-педагоічного факультету відбувся Надзвичайний день відкритих дверей, який дійсно став святом зустрічі друзів і партнерів! Серед них абітурієнти, викладачі, студенти, батьки!

2018 02 24 Olimp End

Декан факультету Дмитро Едуардович Кільдеров (Dmitry Kilderov) привітав учасників другого туру ІІІ Всеукраїнська олімпіада з графічної підготовки у Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова і учасників Олімпіади Інжереноно-педагоічного факультету НПУ ім.М.Драгоманова: "Трудове навчання і технології".

В цей день було проведено майстер-класи, відбулосся відкриття виставки "Моя весна". Гості познайомилися з завідувачами кафедр факультету, проведено екскурсію навчальними аудиторіями та лабораторіями факультету. Під час зустрічі з учасниками заходу відбулося доброзичливе спілкування про умови навчання, проживання студентів, про перспективи кар'єрного хростання випускників, перспективи рохвитку факультету!

Інженерно-педагогічний факультет планує провести натупний день відкритих дверей 28 квітня 2018, який зосередить свою увагу на професійну освіту.

Чекаємо Вас на факультеті!

Навчайтеся в Україні, навчайтеся в НПУ імені М.П..Драгоманова!

Наші опитування?

Яким графічним редактором ви користуєтесь ?

Adobe Photoshop - 63.3%
Adobe Illustrator - 10%