Про університет: історія, структура, фотогалерея, контакти. Освітні послуги: абітурієнт, переведення та поновлення, аспірантура, докторантура, навчання іноземців. Освітні ресурси: Е-бібліотека, наукова бібліотека, дистанційні курси. Події та оголошення, форум, чат.
  1. Всеукраїнська науково-практична конференція «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі»

ukr konf 19 листопада 2018 року в НПУ імені М. П. Драгоманова була проведена щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі», участь в якій взяли багато відомих українських постатей, громадських та культурних діячів,  зокрема і Павло Мовчан, поет, журналіст, шеф-редактор газети «Слово Просвіти», лауреат Державної премії України імені Т. Шевченка.

2. В НПУ імені М. П. Драгоманова радіодиктант пишуть всі: від студента до ректора!

dyktant9 листопада 2018 року в Україні святкують День української писемності та мови. І саме цього дня проводиться Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, до якого приєднуються й українці за кордоном. Суть його не стільки в  перевірці знань, скільки в солідарності з тими, хто любить і шанує рідне слово.

3. Вітаємо динамівців!

dynamo    Упродовж останніх кількох років склалась плідна співпраця НПУ імені М. П. Драгоманова із футбольним клубом «Динамо» (Київ). А зважаючи на те, що багато гравців команди здобувають різноманітні професії в університеті, то між молодіжними командами часто відбуваються футбольні зустрічі, сприяючи у такий спосіб утвердженню здорового способу життя серед молоді.

8 листопада 2018 року у Києві на НСК Олімпійський відбувся матч 4-го туру групового етапу Ліги Європи між «Динамо» (Київ) та «Ренн» (Франція), який завершився з рахунком 3:1, що свідчить про впевнену перемогу київського Динамо. Два перші голи у ворота французів забили В. Миколенко та М. Шапаренко, студенти Національного педагогічного університету імені М.  П. Драгоманова. Вітаємо динамівців з перемогою! Ми пишаємося своїми студентами і їх здобутками! Нехай кожна ваша наступна гра буде переможною!

Ректор Віктор Андрущенко