Про університет: історія, структура, фотогалерея, контакти. Освітні послуги: абітурієнт, переведення та поновлення, аспірантура, докторантура, навчання іноземців. Освітні ресурси: Е-бібліотека, наукова бібліотека, дистанційні курси. Події та оголошення, форум, чат.
  1. Візит до Китаю

kytaj zast     З 20 по 29 липня 2019 року за дорученням ректора університету професора В.П. Андрущенка делегація викладачів факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського – народна артистка України, професор кафедри вокалу О. Чубарєва, доцент кафедри педагогіки мистецтв та фортепіанного виконання І. Жуковська, доцент кафедри теорії та методики музичної освіти, хорового співу і диригування А. Литвак та очільник делегації проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних факультетів професор І. Вєтров – відвідала Китайську Народну Республіку. Метою поїздки було відвідання Ланьчжоуського університету та підписання Меморандуму про співробітництво й обмін досвідом.

2. Міжнародна наукова конференція «Український мовний світ у слов’янському всесвіті»

conference     Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Український мовний світ у слов’янському всесвіті», що відбудеться 28-29 листопада 2019 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова (Україна, м. Київ, вул. Пирогова, 9, конференц-зал центрального корпусу Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова).

До участі в конференції запрошуємо філологів, педагогів, методистів. Тези доповідей будуть опубліковані в Матеріалах Міжнародної наукової конференції, статті – в фаховому виданні «Науковий часопис НПУ імені М. П. Драгоманова. Серія 10: Проблеми граматики і лексикології української мови». Довідкова інформація за електронною адресою: ukrmova_npu@ukr.net.

Інформаційний лист >>>

Прес-служба університету

3. Жіноча команда з футзалу НПУ - бронзові призери Чемпіонату Європи серед університетів

fut zal zast    Драгоманівська родина зустріла жіночу команду футзалісток НПУ імені М.П. Драгоманова–бронзових призерок Чемпіонату Європи серед університетських команд та привітала їх з перемогою.