Про університет: історія, структура, фотогалерея, контакти. Освітні послуги: абітурієнт, переведення та поновлення, аспірантура, докторантура, навчання іноземців. Освітні ресурси: Е-бібліотека, наукова бібліотека, дистанційні курси. Події та оголошення, форум, чат.
  1. ІІ етап Всеукраїнської олімпіади 2017-2018 н. р. з української мови та літератури

olimp ukr fil zast   Цього року факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П.Драгоманова втретє поспіль мав честь проводити ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, що тривав із 15 до 18 квітня 2019 року. Олімпіада зібрала 72 студенти-учасники із 38 класичних та педагогічних університетів не лише України, але й філологів-україністів з Сегедського університету (Угорщина), з яким у нашого факультету вже понад 20 років тривають дружні і плідні стосунки.

2. У Києві відбудеться форум молодіжних соціальних проектів «STARTUP DAYS»

sturtupday   З 20 по 23 травня 2019 року Київським молодіжним центром заплановано проведення форуму молодіжних соціальних проектів «STARTUP DAYS». Мета заходу – розробити перспективну інформаційну платформу для виявлення та заохочення найкращих соціальних проектів і практик, що реалізуються громадськими організаціями, молодіжними ініціативами та рухами.

3. У Карпатах зводять сучасний навчально-виробничий комплекс столичного університету імені Драгоманова

synevyr   Плани ректора Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Віктора Андрущенка і директора НПП «Синевир» Миколи Дербака завжди реалізовуються, бо затребувані й потрібні науці та захисту природи Карпат.

Уже кілька років триває тісна й обопільно вигідна співпраця між Національним природним парком «Синевир» і столичним Національним педагогічним університетом імені Михайла Драгоманова. Нещодавно ректор вишу Віктор Андрущенко розповів про плани діяльності на території цієї природоохоронної установи. Адже союз двох державних структур, які спільними зусиллями чимало роблять для популяризації та розвитку Тереблянської долини, щедро засіває ниву екологічну й освітню.

Деталі на сторінках газети «Голос України» або ж за посиланням http://www.golos.com.ua/article/316856

Прес-служба університету