«КРА’ЄРНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ» відкриває європейські горизонти

2019 05 29 pol01   18 квітня 2019 року магістранти першого курсу спеціалізації «КАР’ЄРНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ» повернулися з Польщі, де проходили науково-дослідницьку практику і приймали участь у наукових конференціях та практико-орієнтованих професійних заходах.

Магістранти мали можливість познайомитися з роботою Бюро кар’єр і Бюро практик у закладах вищої освіти Польщі, діяльністю державних і не державних структур, що займаються професійним розвитком та працевлаштуванням молоді; особливостями змісту, форм і методів професійної підготовки майбутніх менеджерів з оцінки та розвитку персоналу в умовах євроінтеграційних освітніх процесів; ознайомитися з організацією науково-дослідницької діяльності студентів вищих навчальних закладів, зокрема, виконанням студентських інтердисциплінарних досліджень.

Магістранти виступили з доповідями на ІХ-й Загальнопольскій студентській науковій конференції «В дорозі до цінностей. Студентські інтердисциплінарні наукові дослідження», зокрема:

• Буснюк Ольга - Розвиток кар’єри студентів закладів вищої освіти в процесі професійної підготовки;
  • Поштар Назарій - Формування професійних компетенцій студентів вищих навчальних закладів;
  • Шевчук Олексій - Проблеми щодо професійної адаптації випускників в контексті ринкових вимог.

Магістранти брали участь у професійному конкурсі «Виходимо на ринок праці» де аналізували і оцінювали конкретні бізнес-ідеї та бізнес-плани, що суттєвим чином розширяє можливості кар’єрного розвитку та працевлаштування студентської молоді зі спеціалізації «КАР’ЄРНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ».