Вітаємо з перемогою на Всеукраїнській олімпіаді з «Основ охорони праці»

2019 05 22 OP Shmali   Вітаємо студентів Маргариту Ткач, Марію Голуб (факультет психології) і Ольгу Колодуб (фізико-математичний факультет) з перемогою у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з «Основ охорони праці»І командним місцем, а Марію Голуб – з Дипломом за І місце в індивідуальному заліку та командного-тренера - доктора педагогічних наук професора кафедри загальнотехнічних дисциплін та охорони праці Інженерно-педагогічного факультетуСвітлану Вікторівну Шмалєй.

2019 05 22 OP NPU

2019 05 22 OP Golub

Успіхи драгоманівців відзначено грамотою Організаційного комітету олімпіади у номінації «За високий рівень теоретичних знань» - М.Ткач.

2019 05 22 OP Tkch

Управління Держпраці у Волинській області нагородило Ольгу Колодуб грамотою «За глибокі знання та показану високу особисту готовність до дій щодо запобігання аварій, надзвичайних ситкацій, нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань».

2019 05 22 OP Kolodub

16–18 травня у Луцькому національному технічному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці» участь у якому взяли участь більше 130 студентів з 51 навчального закладу вищої освіти України. Драгоманівці впевнено продемонстрували здатність ефективно використовувати нормативно-правові документи щодо охорони праці, володіння основними методами збереження здоров’я та працездатності персоналу, обґрунтування виборів безпечних режимів і параметрів виробничих процесів.

Команда студентів - драгомановців другий рік поспіль виборює І місце в групі педагогічних університетів. В кожному із двох турів – теоретичному тестуванні та виконанні чотирьох практико-орієнтовних завдань – наші студенти були лідерами. В повному обсязі виконані розрахункові задачі щодо аналізу показників травматизму на виробництві, експертизи ергономічних характеристик робочого місця представників різних галузей, оптимізації факторів мікроклімату виробничих приміщень. Без сумніву, особливим досягненням слід вважати змістовне виконання креативного завдання, яке передбачало обґрунтовані пропозиції шляхів удосконалення системи охорони праці на певному підприємстві.

2019 05 22 OP Shmali. Diplo

Подякою Організаційного комітету «За високий професіоналізм у підготовці студентів до Всеукраїнської студентської олімпіади з «Основ охорони праці» відзначено доктора педагогічних наук професора кафедри загальнотехнічних дисциплін та охорони праці інженерно-педагогічного факультету Світлану Вікторівну Шмалєй.