Вітаємо з перемогою на Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни "Безпека життєдіяльності"

Вітаємо студентку факультету соціально-економічної освіти Валерію Замятіну, яка виборола ІІ місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Безпека життєдіяльності» та нагороджена Дипломом ІІ ступеня Учасники команди – студенти факультету соціально-еконічної освіти Дмитро Коршун та Віталій Дерлеменко – відзначені Грамотами «За активну участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіаді з дисципліни «Безпека життєдіяльності». Виступ команди драгоманівців став переможним – вони вибороли І командне місце!

2019 05 22 BZD

Для участі в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності» до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності прибули 138 студентів та курсантів понад п’ятидесяти навчальних закладів вищої освіти України. Змагання тривало 12-15 травня 2019 р. у два тури. Під час першого туру учасники виконували комплексні тестові завдання, дві задачі та категоріально – понятійний кросворд, у другому – практичні задачі з надання домедичної допомоги та організації дій у надзвичайних ситуаціях (евакуація, пожежогасіння, електробезпека, укриття від хімічних та фізичних уражень). У змодельованих реальних обставинах надзвичайної ситуації, з уявними потерпілими із травмами різної складності студенти й курсанти мали діяти швидко, точно й професійно. За цими критеріями й визначався рівень їх теоретичних знань та практичних вмінь.

Учасників олімпіади розділили на сім груп - залежно від специфіки навчального закладу. Драгоманівці успішно виконали складні комплексні завдання, продемонстрували вміння попередити, допомогти та врятувати у надзвичайних ситуаціях. Студенти набули унікального досвіду домедичної допомоги, аварійно-рятувальних дій у надзвичайних ситуаціях та незабутні враження від історико-архітектурного багатства Львова.

Члена журі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності» професора кафедри загальнотехнічних дисциплін та охорони праці інженерно-педагогічного факультету, доктора педагогічних наук, Світлану Вікторівну Шмалєй відзначено подякою Організаційного комітету за високий рівень проведення ІІ туру олімпіади.

Бажаємо творчої наснаги, невтомного пошуку та майбутніх перемог!

Шандар Ірина Михайлівна – студентка ІV курсу факультету соціально-економічної освіти нагороджена дипломом ІІІ ступеня ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Цивільний захист. (Охорона праці)». Науковий керівник – С.В. Шмалєй, профессор кафедри загальнотехнічних дисциплін та охорони праці інженерно-педагогчного факультету, доктор педагогічних наук.