Топ-50 вишів України за оцінками роботодавців

Приєднуйтеся до Драгоманівської родини!

Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова увійшов до рейтингу 50 найкращих вишів України.

Година Землі 2018

Година Землі 2018Година Землі (англ. Earth Hour) — щорічна міжнародна подія, започаткована WWF (World Wide Fund for Nature, Всесвітнім фондом природи), котра проводиться останньої або передостанньої суботи березня, і закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети. Вперше подія була організована Всесвітнім фондом природи Австралії та виданням The Sydney Morning Herald у 2007 році, та отримала світову підтримку у 2008.

У 2018 році Година Землі відбудеться в суботу24 березня з 20:30 до 21:30 за місцевим часом[1].

Код "Енеїди": туга за втраченою Україною

180 років тому помер Іван Котляревський.

Його "Енеїда" стала першим літературним твором, написаним народною українською!

А знаєте, що в ній зашифровано? Читати повністю.

5 лайфхаков, як подолати «залежність» від смартфона

Недавні дослідження Університету Дербі у Великобританії показали, що в середньому люди витрачають близько 3,6 годин на користування смартфоном, а 13% називали себе «залежними» від цього процесу.

При цьому фахівці говорять, що чим більше ви Скролл в смартфоні, тим більше ризик виникнення залежності. Деякі фахівці бачать тісний зв'язок між користуванням соцмережами і часом, витраченим на користування телефоном, а також фіксують негативні наслідки, наприклад, зміна настрою або зниження соціальних навичок. Портал Mashable назвав 5 Лайфхак, як зменшити час користування смартфоном і змінити звичку щохвилини хапатися за телефон.

Читати повністю

Які музеї Києва у другій половині вересня можна відвідати безкоштовно

Переглянути календар:

Детальніше...

Освіта 2018: виклики і можливості. Презентація доповіді Миколи Скиби

2015 01 28

30 січня о 17:00 в аналітичному центрі Український інститут майбутнього експерт програми Освіта та компетенції майбутнього Микола Скиба презентує прогноз щодо майбутнього освіти у 2018 році.

У бюджеті 2018 року закладено 1,37 млрд. грн. на створення сучасного освітнього середовища. Ефективність використання цих коштів багато у чому залежить від якості співпраці між адміністрацією шкіл та органами місцевого самоврядування.

Поточний рік стане визначальним для подальшого напрямку і темпу змін у школах України. Від того, кому вдасться сформувати правила гри — інноваторам чи консерваторам — залежатиме вектор розвитку освіти.
Читайте також Що очікує на українську освіту в 2018 році.

Повний текст аналітичного прогнозу "2018: виклики і можливості" доступний для перегляду і завантаження на офіційному сайті.