Шановні колеги! Запрошуємо на цікаву лекцію!

7 травня 2019 року о 14:00 в аудиторії 340 (ЦК) за підтримки Міжнародного інституту розвитку інтелекту відбудеться лекція для викладачів та студентів НПУ імені М.П.Драгоманова.

2019 05 07 Lekciya

Тема лекції: «Важливість впровадження MIND-освіти, як запоруки виховання нації. Приклад Республіки Корея».

Лектор - професор Джо Гю Юн, директор Global International Mind Education Institute, голова комісії з питань освіти Міжнародного Інституту Розвитку Інтелекту Республіки Корея.

Перемога драгомановців на Веукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Цивільний захист (Охорона праці)»

Команда студентів НПУ ім. М.П.Драгоманова, під кервництвом доктора педагогічних наук Світлани Вікторівни Шмалєй, вперше брали участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Цивільний захист (Охорона праці)» та успішно виступили на підсумковій конференції, яка відбулась 19-20 квітня 2019 року у Національному автотранспортному університеті (м. Харків) 

Детальніше...

Пленарне засідання звітної наукової студентської конференції Інженерно-педагогічного факультету: "Освіта та наука - 2019"

Пленарне засідання звітної наукової студентської конференції інженерно-педагогічного факультету: "Освіта та наука - 2019", відбулося за будь-якої погоди з модератором та заступником голови СНТ факультету Ириною Бутковою.

2019 04 16 Plenarne01

Під час засідання конференції булизаслухані виступи:

Детальніше...

Засідання організаційного комітету звітної студентської конференції 2019

15 квітня 2019 року в лабораторіях кафедри загальнотехнічних дисциплін та охорони праці пройшло засідання організаційного комітету звітної студентської конференції.

2019 04 15 01 St Conf

Детальніше...

Звітна наукова студентська конференція ІПФ: "Освіта та наука 2019"

Інженерно-педагогічний факультет НПУ ім.М.П. Драгоманова запрошує до активної участі у роботі Звітної наукової студентської конференції Інженерно-педагогічного факультету: "Освіта та наука 2019".

2019 04 07 STUD CONfer

Пленарне засідання вітної наукової конференції студентів Інженерно-педагогічного факультету за 2018 рік «ОСВІТА та НАУКА» відбудеться 16 квітня о 13-00/

Адреса проведення: м. Київ, пр-т. Леся Курбаса, 2а, 4-й поверх, ауд.406.

Вітаємо команду студентів та викладачів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності ТЕХНОЛОГІЧНА ОСВІТА

Вітаємо наших студентів та викладачів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності ТЕХНОЛОГІЧНА ОСВІТА, який проходив 4 квітня 2019 року у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка!

Детальніше...

Майстер-клас від учасника програми телеканалу СТБ "Майстер шеф: Професіонали"!

6 Квітня 2019 року відбувся День відкритих дверей в НПУ імені М. П. Драгоманова!
Інженерно-педагогічний факультет НПУ ім.М.Драгоманова розпочав своє представлення з Майстер-класу від учасника програми телеканалу СТБ "Майстер шеф: Професіонали"!

2019 04 06 Shef01

Детальніше...

Звітна наукова студентська конференція "Освіта та наука - 2019"

2019 04 15 Student Science confer

Фінал Кубку ректора з футзалу 2019 року

27 березня 2019 року, футбольні команди історичного та інженерно-педагогічного факультетів  подарували справді неперевершену запеклу  й видовищну гру. Однаково сильні, майстерні  та віртуозні, а тому й результат матчу очевидний – 2:2.

Все вирішили пенальті. І з рахунком 5:2 перемогу та Кубок ректора-2019 здобув факультет історичної освіти.

Кубок ректора з футболу 2019. Вболівай за нашу команду !

2019 03 21 Footbol

м.Київ,вул.Тургенєвська 8/14  Середа, 27 березня 2019 р. о 13:00

Команда Інженерно-педагогічного факультету на виставці Psy&coach EXPO.- 2019

Сьогоднi та завтра в приміщенні НСК "Олімпійський" розпочала свою роботу друга Всеукраинськая виставка психологічних, коучингових та консультативних послуг в Украине Psy&coach EXPO.

Команда Інженерно-педагогічного факультету приймає активну участь у її роботі і готова до зустрiчi гостей.

2019 03 16 01

Детальніше...

Уряд запрошує 130 студентів долучитися до Національної програми стажувань у центральних органах виконавчої влади

4 березня 2019 року Координаційний комітет Національної програми стажувань у центральних органах виконавчої влади оголосив про початок конкурсного відбору на весняне стажування у системі центральних органів виконавчої влади.

Джерело

МАЙСТЕР-ШЕФ ПРОФЕСІОНАЛИ за участю Інженерно-педагогічного

Увага ! Не прогав ! Наші в ефірі телеканалу !

2 березня о 19-00 на каналі СТБ старує новий проект МАЙСТЕР-ШЕФ ПРОФЕСІОНАЛИ!

2019 03 02 STB promo

 

Учасником програми став студент Інженерно-педагогічного факультету НПУ ім.М.Драгоманова, який навчається за спеціальністю Середня освіта. ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

Детальніше...

Про призначення академічних стипендій (2019 весна)

2019_02_25_Рейтинг Рейтинг академічної успішності студентів за результатами зимомової сесії 2018-2019 н.р. Переглянути

Участь у Міжнародному фестивалі трансформаційних ігор «HAPPY TIME»

    Представники компанії «Фомальгаут-Полімін» в рамках розвитку FOMALGAUT BUILDING UNIVERSITY у співпраці з Інженерно-педагогічний факультетом НПУ ім. М.П. Драгоманова 16 лютого 2019 р. взяли участь у Міжнародному фестивалі трансформаційних ігор «HAPPY TIME» (Фестиваль Happy Time).

2019 02 21 Polimin c

Детальніше...

День Безпечного Інтернету 2019

День безпечного Інтернету в 2019 році відзначається під гаслом «Разом для найкращого Інтернету!».

День Безпечного Інтернету є унікальною можливістю для кращого розуміння проблем та можливостей в онлайновому світі, це час поділитися важливою інформацією, щоб діти і молоді люди могли досліджувати Інтернет безпечно і скористалися позитивним досвідом експертів.

5 лютого 2019 року Програма Мережних академій Cisco, Кіберполіція України та компанія ERC запрошують школярів 8-11 класів, учнів професійно-технічних ліцеїв та студентів коледжів відзначити цей день разом з усім світом, приєднавшись до онлайн-уроку.

Фестиваль трансформаційних ігор «Happy Time»

2019 02 07 HeppyTimeШановні друзі!
Старостат+Деканат збирає команду волонтерів на Фестиваль трансформаційних ігор «Happy Time», який відбудеться 16 лютого 2019 року.
Кожен учасник фестивалю зможе випробувати 7 ігрових тематик: коучингову, психологічну, підприємницьку, навчальну, трансформаційну і ділову.

А ще у всіх буде можливість взяти участь у встановленні ігрового рекорду з фіксацією в Книзі рекордів України та розвитнути власні професійні компетентності.
Вас чекають:

Детальніше...

Вручення дипломів (магістри 2019)

2019 01 31 vipusk01

Ось і настав цей день – день прощання із університетом та факультетом. Завершилися ера студентського життя у драгоманівській родині, довжиною у півтора роки.

Попереду незвідана даль нового та прекрасного майбуття...

Детальніше...

Олімпіада з графічної підготовки імені Віктора Сидоренка (2018)

Вже четвертий рік поспіль Інженерно-педагогічний факультет приймає учасників олімпіади з креслення імені В Сидоренка!

2018 12 15 Graf olimp

Серед олімпійців розігрувались журнали «Трудова підготовка в рідній школі», а переможець отримав підписку на 2019 рік!

Факультет зустрічає гостей

2018 12 15 0415 грудня, недивлячись на вихідний, в приміщеннях Інженерно-педагогічного факультету було людно.

В цей день в аудиторіях факультету зібралась талановита, ерудована і допитлива молодь, яка прагнула познайомитися з роботою факультету, та примірити на собі роль майбітньіх студентів. Дехто прийняв участь IV Всеукраїнській конференції з графічної підготовки. Інші долучилися до роботи майстер-класів. Батьків, які також скористалися можливістю прямого спілкування з деканом факультету, завідувачами кафедр та викладачами, викладачми, цікавили умови навчання їх дітей у нашому ВНЗ. 

Мистецтво і кулінарія, хімчні та світлотехнічні експерименти, приємні та спокусливі запахи, гра фарб та мистецьких образів - все це та багато іншого наповнили простір факультету на цей Родинний день.

В аудиторіях працювало декілька фотокамер, що зафіксували події цього дня. Пропонуємо переглянути фотогалерею.

Детальніше...

На гостини до родини Інженерно-педагогічного ф-ту НПУ Драгоманова

15 грудня 2018 року Інженерно-педагогічний факультет НПУ ім. М.Драгоманова запрошує на гостини до Родини, які відбудуться за адресою м. Київ, пр. Л.Курбаса, 2а.

2018 12 15 rodiny

Захід проводиться у надзвичайному форматі.

  Представники приймальної комісії НПУ ім. М.П.Драгоманова розкажуть абітурієнтам їхнім батькам та гостям про особливості вступної кампанії 2019 року та шляхи уникнення помилок при вступі до ВНЗ. Учасники заходу зможуть поспілкуватися з деканом факультету, Дмитром Едуардовичем Кільдеровим (Dmitry Kilderov) кандидатом педагогічних наук, професором кафедри ТМТОККГ НПУ імені М.П.Драгоманова, представниками кафедр Інженерно-педагогічного факультету.

В цей день відбудуться:  (Програма заходу)

Детальніше...