Увага Конкурс ! Кращий студент-науковець 2018

Друзі, взяти участь у конкурсі може кожен студент! У нас дійсно багато здобутків і їх треба презентувати! Долучайтесь!

2018 05 08 Nauka NPU

Кожен із Вас може взяти участь. Важливо: торік всі учасники конкурсу від фізико-математичного факультету стали переможцями, причому з великим відривом посіли перше і два других місця!!! У нас дійсно багато здобутків і їх треба показувати! Долучайтесь!

Конкурс проводиться з метою розвитку студентської наукової творчості в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова, залучення молоді до активної наукової діяльності, узагальнення і поширення позитивного досвіду студентської наукової роботи, популяризації досягнень студентських наукових товариств інститутів університету та відзначення особистих наукових досягнень студентів-драгоманівців.

Для участі у Конкурсі необхідно:

1) заповнити анкету учасника за встановленою формою (бали нараховуються на зразок того, як у "Положенні про стипендіальне забезпечення...").
2) До анкети додати всі підтверджуючі матеріали (ксерокопії усіх статей, тез, дипломів, грамот, патентів тощо, довідки про доповіді на засіданнях наукових гуртків та проблемних груп).
3) подати матеріали на розгляд конкурсної комісії (матеріали збирає і передає Голова СНТ ФМФ Микола Мороз).

Відповідно до Положення про конкурс, Студент, який виборов перше місце, одержує диплом І ступеня, нагрудний знак «Кращий студент-науковець» та грошову премію у розмірі 1000 гривень; друге місце - диплом ІІ ступеня та грошову премію у розмірі 800 гривень кожному; третє місце - диплом ІІІ ступеня та грошову премію у розмірі 500 гривень кожному.

Дедлайн подачі матеріалів - 12 травня 2018 р.

Положення про Конкурс: https://drive.google.com/file/d/0B6zoZ5uXIHx9cktEd1pJTkRHOGw0Zk5qTWdGMmJENGJPZ2Qw/view?usp=sharing

Анкета учасника: https://drive.google.com/file/d/0B6zoZ5uXIHx9YjAxRlFMYTJtQ0tyNkJMWlJEMW9IQXJYZkxJ/view?usp=sharing

Наші опитування?

Яким графічним редактором ви користуєтесь ?

Adobe Photoshop - 63.3%
Adobe Illustrator - 10%