Участь у Міжнародному фестивалі трансформаційних ігор «HAPPY TIME»

Представники компанії «Фомальгаут-Полімін» в рамках розвитку FOMALGAUT BUILDING UNIVERSITY у співпраці з Інженерно-педагогічний факультетом НПУ ім. М.П. Драгоманова 16 лютого 2019 р. взяли участь у Міжнародному фестивалі трансформаційних ігор «HAPPY TIME» (Фестиваль Happy Time).

2019 02 21 Polimin c

Коучингові, психологічні, бізнес, навчальні, економічні та ділові ігри – все це дуже цікаво і корисно для кар’єрного зростання (і не тільки у будівельній галузі ;) ).

2019 02 21 Polimin a

Загальна площа фестивалю становила 750 кв.м. Це величезний простір для нетворкінгу та нові B2B зустрічі, під час яких була презентована продукція ТМ POLIMIN.

2019 02 21 Polimin b

Крім цього, команда POLIMIN разом з партнерами стала рекордсменами. Саме цього дня представник Національного проекту Книга Рекордів України зафіксував рекорд в номінації «Масові заходи» (найбільша кількість одночасно проведених трансформаційних ігор на одній локації за день).